Arel Gecegelen Para Kasaları ve Metal Sanayi Ltd. Şti.

20.5.2019, 01:43'de eklendi

1957 yılından bu yana ev, ofis, banka, otel, kuyumcu kasaları üretimiyle Arel Gecegelen Ankara'da çelik kasada kalite ve güveni önemseyenler için doğru adres.

    1957 yılından bu yana Çelik Para Kasaları sektöründe faaliyette bulunan AREL GECEGELEN PARA KASALARI VE METAL SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ. Ankarada, Ankara sanayisinin ilk gelişmeye başladığı yer olan, ANKARA ULUS Semtinde, Soğukkuyu mevkiinde, Sn. Mehmet GECEGELEN tarafından kurulmuş ve kendisine kaliteli üretimi ve dürüstlüğü ilke edinerek üretim faaliyetlerine başlamıştır.

    AREL GECEGELEN ÇELİK KASA, Kurulduğu günden itibaren, ÇELİK KASA sektöründe üretimini yapmış olduğu ÇELİK PARA KASALARI, EV KASALARI, OFİS KASALARI, DUVAR KASALARI, SİLAH KASALARI, TABANCA VE TÜFEK KASALARI, KUMBARALI ÇELİK KASALAR, KUYUMCU KASALARI, OTEL KASALARI, BANKA KASALARI, OKSİJEN KAYNAĞI İLE KESİLEMEYEN ÖZEL ÜRETİM ÇELİK KASALAR, KİŞİYE ÖZEL ÇELİK KASA, ÇELİK KASA ŞİFRE VE KİLİT SİSTEMLERİ Konularında  Kısaca ÇELİK KASA adına ne varsa yoğun şekilde AR GE çalışmaları gerçekleştirerek halen üretimini sürdürmekte olduğu KALİTELİ, GÜVENİLİR, TASARIM HARİKASI, ŞIK , YÜKSEK GÜVENLİKLİ, ÇELİK KASA , PARA KASASI çeşitlerine sahip olmuştur.  

    AREL GECEGELEN PARA KASALARI  o günden bugüne geçen yaklaşık yarım asırı aşan zaman dilimi içerisinde sektöründe birçok ilki gerçekleştirerek, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden ürettiği çelik para kasaları ile Finans sektöründeki birçok kuruluşun, kamu ve özel bankalarının, kuyumculuk sektöründeki birçok kuyumcunun, döviz bürolarının, inşaat firmalarının güvendiği ve tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Sektörde AREL GECEGELEN markalı kasalar çeşitli banka ve işletmelerde profesyonel soyguncular tarafından uzun süre uğraşılıp da açılamayan kasalar olarak haklı bir şöhrete kavuşmuş olup, firma sektördeki yerini, kalıcılık ve devamlılığını uzun yıllar bu ünü sayesinde devam ettirmektedir.

    AREL GECEGELEN geniş ürün yelpazesiyle ve günümüz teknolojisine uygun makine parkıyla müşteri ihtiyaçlarını rahatça karşılayabilecek bir güce sahip olup, kasa kullanıcılarının güvenliğini tam olarak sağlamak adına para kasası üretimlerinde kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden estetik ve güvenliği en iyi şekilde bir araya getirmeye çalışmaktadır. Yurtdışına ihracatıda bulunan şirket, satış sonrası servis hizmetleri için gerekli olan Tüketici Desteğini Profesyonel Teknik kadrosuyla sağlamaktadır. 

    AREL GECEGELEN başarılarla dolu yarım asıra yakın bir süreyi geride bırakırken geldiği noktayı bir sonuç olarak değil, yeni atılımlar yapmanın başlangıcı olarak görmektedir.

İlgili İçerikler

FABRİKA : Ostim Mahallesi, 1230. Cadde (Eski 42.Sk. ) No : 55, 06374 Ostim OSB/ Yenimahalle/ANKARA

Telefon :  +90 312 354 17 87 Faks :  +90 312 354 17 24 E-mail :   info@gecegelen.com.tr

MERKEZ (SHOWROOM) : Zübeyde Hanım Mahallesi, Aslanbey Caddesi No: 21/1 06060 İskitler/ Altındağ / ANKARA

Telefon :  +90 312 341 32 28 Faks :  E-mail :   info@gecegelen.com.tr